LAZERLE GENİTAL BEYAZLATMA

VAJİNA BEYAZLATMA

LAZER VAJİNAL BEYAZLATMA

Vajinal beyazlatma, ameliyatsız lazer teknolojilerinin gelişmesi ve alınan sonuçların mutu edici olmasıyla da son zamanlarda dünya çapında popüler olmaya başlamıştır.

Halk dilinde genital beyazlatma denilen vajinal beyazlatma; genetik, hormonal değişimler, veya sıklıkla doğumlar sonrası ortaya çıkan yaygın bir durumdur. Orta yaşlarda daha sık olmak üzere her yaşta görülebilmekletedir. Sadece kadını değil cinsel partneri de ilgilendiren bir durum olması durumun aciliyetini biraz daha attırmaktadır.

Ortalama 3-4 seans gerektiren bu uygulamada herhangi bir anestezik yönteme ihtiyaç yoktur. Sadece uygulama sonrası 3-4 günlük bir periyotta cinsel perhiz gereklidir. Beyazlatma bir kere sağlandıktan sonra sonuçlar uzun dönemli olmaktadır. Beraberinde ya da tek başına anal bölgede de beyazlatma yapmak mümkündür.

DİKKAT

Lazerle yapılan işlemlerde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri cihaz kalitesidir. Güney Kore ve Çin malı lazer cihazları ucuz olması gerekçesi ile hastaneler ve birçok klinik tarafından tercih edilmektedir. Bu cihazların FDA onayı olmadığı gibi sonuçlarda komplikasyon riski yüksek olup ciddi yan etkilere yol açabilmektedir. Vücudunuzda kullanılan cihazların FDA onayları olduğundan, ameliyatınızda size bilgisi verilen cihazın kullanıldığından ve deneyimli, konusunda uzman bir doktor tarafından kullanıldığından emin olunuz.