LAZER LIPOSUCTION

LAZER LIPOSUCTION İLE VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

Lazer lipoliz ve Karbondioksit Lazer kombine tedavileri ile;

  • Vücut şekillendirme ve yenileme
  • Hızlı ve güvenli yenilenme, incelme
  • Egzersiz ve diyetle erimeyen bölgesel yağlanmaların giderilmesi
  • Lazerle ameliyatsız genital sıkılaştırma
  • Çift çene (gıdı), göz altı torbaları, göz altı morlukları, göbek,bel gibi problem bölgeleri düzeltme
  • Selülitli bölgeleri düzeltme
  • Kol germe

3 dakikada, lokal anestezi altında tek bölgede bir beden incelme sağlanır.
Diyet ve egzersizle giderilmesi mümkün olmayan yağları vücuttan atmanın en hızlı, güvenilir ve kolay yöntemi olan lazer liposuction, küçük bölgelerde lokal anestezi altında kolaylıkla uygulanabilmektedir.
Lazerin cilt üzerindeki toparlayıcı etkisinden de faydalanıldığı için çift etkiden sözedebiliriz. Hem yağlardan kurtulmak, hem cildi toparlamak, varolan selülitleri ortadan kaldırmak lazer liposuction ile mümkün.

LAZER LİPOLİZ İLE GIDI ESTETİĞİ


Lazer lipoliz ile gıdı bölgesindeki yağ fazlalıklarının giderilmesi ya da gevşemiş gıdı bölgesinin gerginleştirilmesi mümkündür.

Bu konudaki sorularınızı cevaplayabilecek detayları videomuzda bulabilirsiniz

LAZER LİPOLİZ İLE KOL GERME


Lazer lipoliz yardımı ile kol germe işlemi, deri sarkıklığı ve yağ fazlalığı çok fazla olmayan durumlarda kullanabildiğimiz, bazen mini kol germe dediğimiz koltukaltından kesi ile iyileştiğinde farkedilmeyen bir kol germe yöntemidir.

Videomuzda aklınızdaki sorulara cevaplar bulabilir, gerekirse kalan sorularınız için benimle irtibata geçebilirsiniz.

 

DİKKAT

Lazerle yapılan işlemlerde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri cihaz kalitesidir. Güney Kore ve Çin malı lazer cihazları ucuz olması gerekçesi ile hastaneler ve birçok klinik tarafından tercih edilmektedir. Bu cihazların FDA onayı olmadığı gibi sonuçlarda komplikasyon riski yüksek olup ciddi yan etkilere yol açabilmektedir. Vücudunuzda kullanılan cihazların FDA onayları olduğundan, ameliyatınızda size bilgisi verilen cihazın kullanıldığından ve deneyimli, konusunda uzman bir doktor tarafından kullanıldığından emin olunuz.