Dönüm Noktalarım

1974 Doğumluyum.

2000 yılında Tıp Fakültesi Diplomamı aldım.

2007 yılında Uzmanlık Belgemi aldım.

2007-2010 yılları arasında Elazığ’da Askerlik ve Yalova’da Devlet Mecburi Hizmet görevlerimi tamamladım.

2009 yılında ilk Muayenehanemi Yalova’da açtım.

2010-2013 yılları arasında çeşitli özel hastanelerde çalıştım. 

2013 yılında Dünya Ticaret Merkezi’nde Avrupa’nın konusunda en iyi plastik cerrahi klinikleri ile boy ölçüşebilecek nitelikte bir Lazer Estetik Merkezi’ni hayata geçirdim. Dünyanın dört bir yanından gelen her milletten hastalarıma FDA onaylı Avrupa menşeili lazer platformlarımız ile hizmet verebilmenin gururunu yaşamaktayım.

Op. Dr. M. Türker Özyiğit

Eğitimim

2001 – 2007

Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlık Eğitimi

1993 – 2000

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Tıp Eğitimi

1988 – 1992

ISTEK Kaşgarlı Mahmut Özel Lisesi

İngilizce eğitimli lise  – Fen Bölümü

Tecrübelendiğim, Yaptıkça Daha da Keyif Aldığım Uygulamalar

Lazer Liposakşın

Smartlipo ile vücut şekillendirme, gerek tek başına bölgesel yağ fazlalıklarını almak gerekse alınan bu yağları eksikliği duyulan bölgelere taşımak suretiyle kök hücre yağ transferine kombine olarak çalıştığım en yoğun alanlardan biri.

İnsan vücudunun, gerek yapısal düzensizlikleri gerekse sonradan bozulmaları ile başaçıkmak bugün artık çok kolay.

Çoğumuzun sorunu gıdı sarkmaları, kol sarkmaları ve yağlanmaları, günlük yaşamı oldukça rahatsız hale getirebilmekteyken bugün dakikalar içinde ve günlük hayatımızı hiç sarsmadan kurtulabilmek mümkün.

Lazer Vajinoplasti

Kadın genital estetiği dediğimizde karşılaştığımız en büyük sorunlardan biri de vajinal sarkma ve gevşeklik, yanında da stres inkontinans dediğimiz idrar kaçırma. Orta yaş üzeri, birden fazla doğum yapmış ya da çoğul gebeliği olmuş oldukça fazla sayıda kadının sorunu bunlar. Menopoz ile birlikte hormonal değişikliklerin getirdiği yanma, kaşınma gibi şikayetler de cabası.

Kliniğimizde yatırım yaptığımız diğer bir lazer teknolojisi de işte bu sorunlara çözüm getiriyor. Yıllar içinde gördüğüm en zorlu konulardan biri bu kadınlar için çünkü kimseye söyleyemiyorlar ve ameliyatı da bir o kadar hayatı kısıtlayıcı bir dönem içeriyor. Ancak bugün birkaç dakikalık bir vajinal ultrason muayenesi gibi bir uygulama ile sıkılaşma ve yenilenme sağlayıp hayata kaldığı yerden devam edebiliyor; hiçkimse anlamadan iyileşmenin keyfini çıkarabiliyor kadınlarımız.

Madonna Yüz Gençleştirme

Lazer teknolojisinin bir diğer getirisi, yüzümüzdeki yaşlılık izlerini geriletebilmek, en aza indirebilmek ve belki de yüzümüzün yaşını kendi yaşımızdan daha gerilere götürebilmek. Cerrahi vazgeçemediğim bir aşk olduğu halde olası bir ameliyatı engelleyemese de birkaç yıl erteleyebilmek günümüz teknolojisinin bize armağanı ve bunu kullanmalıyız diye düşünüyorum.

Lazer Yardımlı Ameliyatlar

Kadın genital estetiğinden gözkapağı germeye, ben almaktan yara-yanık tedavilerine, birçok alanda hızlı sonuç alma, daha hafif ve hızlı tamamlanan nekahat dönemi, günlük yaşamdan kopmadan aklımıza takılan estetik kaygılarımızı geride bırakma imkanı.

Lazer teknolojisinin ameliyatlarda kullanılması çığır açan bir olay ve hergün yenilenen teknolojiyi izleyip uygun olanları hayatımıza katarak hastalarıma dünyanın en önde gelen merkezleri ile aynı anda aynı kalitede hizmet sunma hedefi ile hareket ediyorum.

Basından Kareler

Bazı yayın organlarında yer alan yazılarım.

Online Randevu

Randevu Alabileceğiniz Siteler